Piastowskie mole książkowe wymienią się zbiorami i zagrają w planszówki. Weź udział!

Już 15 kwietnia do naszego miasta powróci akcja Półki do Spółki. Kochasz książki? Przyjdź wymienić się przeczytanymi egzemplarzami z innymi pasjonatami! A może przepadasz za planszówkami? Tym razem wyjątkowe wydarzenie będzie powiązane z możliwością zagrania w gry planszowe! Książki, gry, okazja do spotkania ze znajomymi i poznania nowych osób – czy może być lepszy sposób na spędzenie wiosennej niedzieli?

Ile książek, tyle uśmiechów

Akcja będzie miała miejsce w niedzielę 15 kwietnia w godzinach od 13.00 do 16.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piastowie. Jak wygląda wymiana książek w praktyce? Tyle egzemplarzy, ile weźmiesz ze sobą (maksymalnie 10), możesz wybrać spośród puli książek przyniesionych przez innych uczestników. Ważne jest, byśmy na wymianę przynosili takie książki, jakie sami chcielibyśmy zabrać do domu. Organizatorzy bardzo proszą, by egzemplarze nie były zniszczone oraz bezwartościowe (tak jak stare podręczniki czy Harlequiny). Spotkanie wymiankowe to także okazja do rozmowy i spędzenia niedzieli w miłym towarzystwie. Warto zarezerwować sobie na nie więcej czasu, bo zawartość stołu z książkami stale się zmienia.

Planszówkowy zawrót głowy

W tym roku wymianę wzbogacono o możliwość zagrania w planszówki! Amatorów tego hobby nie brakuje, dlatego prognozujemy dużą frekwencję i doskonałą rozrywkę. Zagrać będzie można w przestrzeni MOSiRu Piastów od 14.00 do 18.00. Do zabawy zaprasza niezrównany Piastowski Klub Planszówkowy – PKP. Akcji towarzyszyć będą przekąski i herbata, jak na niedzielne popołudnie przystało. Spotkanie jest całkowicie darmowe, a jego organizatorzy to osoby, które zwyczajnie kochają książki i gry planszowe. Ty też za nimi przepadasz? W takim razie nie może Cię zabraknąć! Zbierz rodzinę, dzieci i znajomych i wpadnij miło spędzić czas. Do zobaczenia!

Pomysłodawcami projektu Półki do Spółki byli członkowie Stowarzyszenia Możesz z Piastowa, jednak od jakiegoś czasu w organizację spotkań wymiankowych angażuje się także wiele ludzi dobrej woli – również spoza okoic Piastowa. Inicjatywa Półki do Spółki powinna jednak być kojarzona przede wszystkim z naszym miastem, bo to tutaj zrodziła się inicjatywa.

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1745547088845407/

 

Źródło zdjęć:

http://www.piastow.pl/kalendarium/wymianiamy-ksiazki-gramy-w-planszowki#cnt

https://www.facebook.com/polkidospolki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.